Atribuită Cumpărare directă

HUSA PROTECTIE CUPOLA SAVANNAH - BUC.1*1900 = 1900 LEI

Număr anunț
DA28383767
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
C.I.G. PRODCOM SRL (CUI 18393530)
Cod CPV
34711100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.080 RON
Valoare atribuită
17.080 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.080 RON

din 17.080 RON estimat