Atribuită
Cumpărare directă
ACHET OCHELARI CU PROTECTIE BALISTICA MODEL CLASSIC SABERT ADVANCED Pachetul contine: 1. OCHELARI CU PROTECTIE BALISTICA MODEL CLASSIC SABERT ADVANCED Descriere Rama Cu Saber Advanced veți obține o funcționalitate și durabilitate nesfârșite. Alegeți între brate sau o bandă elastică în funcție de activitatea în care vă angajați și faceți acest lucru în confort cu ajutorul nosepiece-ului 360˚ care poate fi adaptat la toate dimensiunile și formele nasului. 5 lentile colorate diferite sunt disponibile pentru acest model, care îndeplinesc cel mai mare rating balistic din lume, oferă protecție premium împotriva proiectilelor cu viteze de până la 910 km / h, și fac Saber Advanced să se adapteze diferitelor condiții de sport și lumină, asa ca niciodată nu trebuie să te multumesti cu simplitatea. Caracteristicile produsului: F101 „Stealth” de la Opsmen este un strobo / marker IR pentru casca, folosit pentru a marca pozitiile in timpul operatiunilor tactice sau de serviciu in conditii de vizibilitate redusa. Markerul este usor, durabil si usor de instalat datorita unui plasture velcro inclus. Forma sa curbata se adapteaza la forma castii, reducand profilul utilizatorului. Dispozitivul este rezistent la apa conform standardului IPX8, ceea ce ii confera rezistenta la ploaie, stropire si scufundare la o adancime de 1 metru. F101 are patru moduri de functionare: - lumina verde continua - lumina verde continua cu lumina alba strobo - infrarosu strobo la 60 (SUA) intermitente pe minut
- Număr anunț
- DA28383646
- Autoritate contractantă
- U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
- Furnizor / câștigător
- ODESCO SNACK SRL (CUI 7518124)
- Cod CPV
- 31518000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.025 RON
- Valoare atribuită
- 19.025 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.