Atribuită Cumpărare directă

Se vor executa lucrari specifice pentru retea apa in localitatea Luncsoara.

Număr anunț
DA28451763
Autoritate contractantă
COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
Furnizor / câștigător
VENTANSOR SRL (CUI 22266730)
Cod CPV
45332000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.975 RON
Valoare atribuită
49.975 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.975 RON

din 49.975 RON estimat