Atribuită
Cumpărare directă
Analize medicale medicina muncii in conformitate cu prevederile Legii 319/2006 a securitatii si sanatatii in munca cu modificarile si completarile ulterioare a H.G. 355/2007 privind supravegherea sanatatii lucratorilor cu modificarile si completarile ulterioare. Examenul medical de medicina muncii se efectueaza conform prevederilor din H.G nr.1169/2011. - Servicii mediciale medicina muncii
- Număr anunț
- DA28476483
- Autoritate contractantă
- COMUNA ANDRID (CUI 3897076)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATE CIVILĂ MEDICALĂ DR. COICA (CUI 17153726)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.260 RON
- Valoare atribuită
- 3.260 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.