Atribuită Cumpărare directă

Firma neplatitoare de TVA asiguram prestari servicii contabilitate bugetara la sediul autoritatii contractante, serviciile consta in: - Intocmirea si elaborarea proiectului de buget, buget initial si rectificari pe parcursul anului; - Intocmirea si tinerea evidentei angajamentelor bugetare, intocmire executie bugetara; - avizarea si tinerea evidentei contabile bugetare,defalcarea veniturilor si cheltuielilor bugetare; -primirea si inregistrarea centralizatoarelor borderourilor de incasari din impozite, taxe si alte venituri bugetare; - intocmirea declaratiilor fiscal si depunerea acestora in termen; - Inregistrarea datelor si intocmirea rapoartelor in FOREXEBUG; - primirea si inregistrarea centralizatoarelor borderourilor de incasari din impozite, taxe si alte venituri bugetare; - Intocmire bilant trimestrial, anual - DDS ; - intocmire balanta lunara. -Intocmire si inregistrare state de plata, ordonantari de plata, op-uri plata salarii, angajamente de plata.

Număr anunț
DA28389522
Autoritate contractantă
Comuna Madulari (CUI 2573896)
Furnizor / câștigător
MAGDA EXPERTCONTAB SRL-D (CUI 37195254)
Cod CPV
79211000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON

din 90.000 RON estimat