Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta pentru elaborarea documentelor necesare parcurgerii etapelor procesului de achizitie publica, suport acordat comisiei de evaluare pentru derulare proceduri de achizitiei publica PROCEDURA SIMPLIFICATA pentru atribuire contract de executie lucrari sau proiectare si executie lucrari pentru obiective de investitii: Etapa de planificare/pregătire – suport pentru elaborarea referatelor de necesitate, a documentaţiei de atribuire, inclusiv a documentelor-suport, precum şi a strategiei de contractare pentru procedura, publicarea anunțului de participare și documentația de atribuire prin intermediul platformei SEAP, a Răspunsului consolidat la solicitările de clarificări/informații suplimentare. Etapa de organizare a procedurii şi atribuirea contractului, suport pentru: - verificarea garanțiilor de participare, situațiile privind motivele de excludere și modalitățile de îndeplinire a criteriilor de calificare de către fiecare ofertant în parte, - verificarea conformitatii propunerilor tehnice cu cerințele din caietul de sarcini, identificarea ofertelor admisibile, inacceptabile, neconforme sau neadecvate, - verificarea propunerilor financiare, corelarea cu elementele propunerii tehnice si identificarea ofertelor admisibile, inacceptabile, neconforme sau neadecvate. - elaborarea raportului procedurii, - semnarea contractului de achiziție publică în condițiile prevăzute de legislația în achiziții publice și cu ofertantul declarat câștigător,conf descrierii din cat

Număr anunț
DA28360188
Autoritate contractantă
UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
Furnizor / câștigător
CT NEXT GLOBAL BUSINESS SRL (CUI 36296994)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat