Atribuită Cumpărare directă

Luna iulie 2021 Prestări servicii de specialitate în domeniul organizării, aplicării şi verificării respectării prevederilor de securitate a muncii stabilite potrivit Legii 319/2006. Activităţi de instruire care implica participarea nemijlocită a salariaţilor beneficiarului. Elaborare tematici pentru toate fazele de instruire, stabilirea periodicităţii, Stabilirea zonelor care necesita semnalizare de securitate, stabilirea zonelor cu risc ridicat şi specific. Elaborarea programului de instruire testare la nivelul uniăţtii. Evidenţa meseriilor pentru care este necesară autorizarea exercitării lor. Urmărirea realizării măsurilor dispuse de către inspectorii de muncă

Număr anunț
DA28319268
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PROSECURITY SRL (CUI 24141953)
Cod CPV
79417000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.110 RON
Valoare atribuită
1.110 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.110 RON

din 1.110 RON estimat