Atribuită Cumpărare directă

expertiza tehnica exigenta A1 MLPAT calculul gradului de asigurare structurala seismica R3 incadrarea in clase de risc seimic pretul este pentru o cladire cu o supafata desfasurata de maxim 400 mp, obiectiv de investitie Extindere, reabilitare, modernizare și dotare creșă în satul Bălești, Comuna Bălești, județul Gorj

Număr anunț
DA28365462
Autoritate contractantă
COMUNA BALESTI (PRIMARIA COMUNEI BALESTI)(CONSILIUL LOCAL BALESTI) (CUI 4898797)
Furnizor / câștigător
CONCEPT SRL (CUI 3086457)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat