Atribuită Cumpărare directă

TRASARI LIMITE IMOBILE - pășuni impadurite

Număr anunț
DA28362202
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIREA HUMORULUI (CUI 4535597)
Furnizor / câștigător
COZMA D. SORIN - INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 19696818)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat