Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de legare și copertare dosare pentru un număr de 1940 bucăți. Legarea documentelor se va face respectându-se Legea nr. 16/02.04.1996 a Arhivelor Nationale, modificata si completata de Legea nr. 358/ 06.06.2002. Serviciile de legatorie documente respecta standardele impuse de legislatia in vigoare, documentele fiind sortate, legate si copertate in coperta de mucava de 0.1 cm , in dosar(unitate arhivistica) ce contine maxim 250-300 file(pagini)
- Număr anunț
- DA28385961
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- INTREPRINDERE INDIVIDUALA VASILE M. EUGEN (CUI 27178329)
- Cod CPV
- 79971200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.102 RON
- Valoare atribuită
- 16.102 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.