Atribuită Cumpărare directă

Lichid de frana 0,5L 1x9.24 Set articulatie planetara 1x151.26 Bucsa bara stabilizatoare 2x12.60 Levier intermediar de directie 1x142.86 Amortizor 2x155.46 Pivot suspensie 2x50.42 Amortizor 2x100.84 Pivot 2x75.63 Articulatie planetara 1x294.12 Cruce cardan 1x50.42 Set garnituri 1x37.82 Bieleta antiruliu 2x42.02 Placute frana 1x105.04

Număr anunț
DA28476662
Autoritate contractantă
Comuna Bucium (Primaria Bucium Alba) (CUI 4561979)
Furnizor / câștigător
M & N ANCA STORE SRL (CUI 29227509)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.664 RON
Valoare atribuită
1.664 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.664 RON

din 1.664 RON estimat