Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare produse alimentare, conform referat de necesitate nr. 4296 din data de 09.07.2021

Număr anunț
DA28378884
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
DIVERS NOVA MARKET SRL (CUI 15945371)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.267 RON
Valoare atribuită
8.267 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.267 RON

din 8.267 RON estimat