Atribuită
Cumpărare directă
COLIER 150X3.5 ELV 16X3.5=56 SIG AUT MON C 16A LEG 1X12.6=12.6 TR PREL 3 CP 5M+INTR 3X1.5 1X31=31 CABLU MYYM 3X2.5 40X4.6=184 2007061 DOZA T60 114X114X57 1X9.3=9.3 PREL 4CP 5ML 3X1.5 1X17.7=17.70 TR PREL 4 CP 3M 1X22=22 PRIZA PT 6CK K 3X49.6=148.80 CANAL 16X16 2X1.7=3.4 SIG AUT MON C 16A LEG 1X12.6=12.6 LE INTR ST 2 CARIVA 2X20.5=41 PREL 5 CP+INTR 5ML 3X1.5 2X33.6=67.2 PAN ALCALINE LR6X 12X2.1=25.2 PAN ALCALINE LR03X 12X2.1=25.2 MUFA UTP RJ45 CAT5E 10X0.25=2.5 VENTILATOR VENTS125 MA 1X91=91 COLIER 200X2.5 300X0.06=18 COLIER 165X2.5 500X0.05=25 COLIER 100X2.5 5X1.6=8 TUB FL 36W 35X5=175 TUB FL 18W 35X5=175 CORP NEON CU TUB LED 2X18W 2X88=176
- Număr anunț
- DA28340045
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO HOUSE SRL (CUI 15318305)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.326 RON
- Valoare atribuită
- 1.326 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.