Atribuită
Cumpărare directă
Transportarea participantilor din depresiunea Giurgeului in cadrul evenimentului Festival Cultural “EgyFeszt” la programele din statiunea Lacu Rosu cu autobuz , plecare de la fata casei de cultura din Gheorgheni județul Harghita, de la ora 10:00, și 14:00, inapoi de la statiunea Lacu Rosu, jud Harghita de la ora 15:00, și 19:00 in perioada de 30.07.2021 – 01.08.2021 zilnic
- Număr anunț
- DA28470364
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural Gheorgheni (CUI 14818973)
- Furnizor / câștigător
- VANDOR TRANS TOURS SRL (CUI 14581760)
- Cod CPV
- 34120000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.