Atribuită Cumpărare directă

Transportul de 20 de agenti de securitate salariati ai S.C. DAKOTA SECURITY SERVICE S.R.L. pe ruta Miercurea Ciuc - Gheorgheni. Mijlocul de transport să fie prezent la ora 15:30 la sediul societatii DaKota Security Service SRL., str Uzina Electrica nr.2 din localitatea Miercurea Ciuc, județul Harghita pentru preluarea agenților de securitate și să-i transporte pe aceștia în localitatea Gheorgheni și retur. Mijlocul de transport să fie prezent la ora 23:45 în fața Stadionului din localitatea Gheorgheni, pentru preluarea agenților de securitate din cadrul S.C. Dacota Security Service S.R.L. și să-i transporte pe aceștia la sediul societății S.C. Dacota Secirity Service S.R.L. str Uzina Electrică nr.2 din localitatea Miercurea Ciuc, județul Harghita. în perioada 29.07.2021 - 01 08 2021 in cadrul evenimentului Festival Cultural “EgyFeszt”

Număr anunț
DA28470256
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Gheorgheni (CUI 14818973)
Furnizor / câștigător
VANDOR TRANS TOURS SRL (CUI 14581760)
Cod CPV
34120000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat