Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ÎNCHIRIERE AUTOUTILITARĂ PENTRU COMPARTIMENT SPAȚII VERZI NECESAR PENTRU TRANSPORTUL PERSONALULUI , A SCULELOR, A MATERIALULUI FLORICOL, A ALTOR SPECII DE PLANTE, COPACI, A MATERIALELOR PENTRU UDAT, A MATERIALELOR PENTRU COMBATERE BURUIENI,, COMBATERE MELCI SI LIMACSI, SI A ALTOR INSECTE DAUNATOARE SPAȚIILOR VERZI, A CELOR PENTRU FERTILIZAREA PLANTELOR, A SEMINTEI DE GAZON, DE LA SEDIUL SOCIAL LA PUNCTELE DE LUCRU, TRANSPORTUL REZIDULUI VEGETAL. AUTOUTILITARA VA LUCRA 8 ORE/ZI, REALIZAND UN KILOMETRAJ DE CEL MULT 60 KM/ ZI. PRESTATORUL VA ASIGURA CONDUCATOR AUTO, COMBUSTIBIL, LUBREFIANTI, PIESE DE SCHIMB, SI REPARATII NECESARE FUNCTIONARII AUTOVEHICULULUI SI UTILIZARII LUI CORESPUNZATOARE IN CONDITII DE SIGURANTA OPTIMA

Număr anunț
DA28344001
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
OVA TRAVEL SRL (CUI 22219665)
Cod CPV
60180000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.072 RON
Valoare atribuită
67.072 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.072 RON

din 67.072 RON estimat