Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de publicitate si promovare a imaginii- Servicii de Public Relations,marketing, promovarea imaginii ,publicitate pentru institutii publice ,organizatii formale sau non formale , face parte dinb echipa de organizare a festivalului , supraveghind desfasurarea programului si coordonand atelierele ce se desfasoara in perioada 25.08-01.09.2021 .Contractul se incheie pentru luna AUGUST 2021
- Număr anunț
- DA28427078
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
- Furnizor / câștigător
- PUMNEA LAURA CRISTINA PFA (CUI 31381258)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.290 RON
- Valoare atribuită
- 2.290 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.