Atribuită Cumpărare directă

Fânul de lucerna, din recolta anului 2019, este recoltat cu frunze, bine uscat si ambalat în baloti de 20 kilograme. Calitate superioara Impuritati si corpuri straine 4-8% impuritati Masa hectolitrica (MH) - Kg/hl min. 85 Umiditate –sub 14 %. Continut in proteine – 12% Continutul in gluten umed – min. 35% Transportul este asigurat de catre furnizor la sediul beneficiarului si este inclus în pret. Toate furajele vor fi aduse la sediul beneficiarului în cantitati mici, la comanda, în functie de necesarul lunar. - stoc: 100 tone - pret : 1100 lei/ tona cu TVA

Număr anunț
DA28448534
Autoritate contractantă
Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
Furnizor / câștigător
AGRO GEORGE S.R.L. (CUI 14721112)
Cod CPV
15712000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat