Atribuită Cumpărare directă

Servicii mentenanta sistem de management informatizat studenti din cadru UPB. Serviciile se vor presta in perioada Iulie - Decembrie 2021, pana la 31 Decembrie 2021 inclusiv.

Număr anunț
DA28423385
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ESENDATA SRL (CUI 36833435)
Cod CPV
72590000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.480 RON
Valoare atribuită
132.480 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.480 RON

din 132.480 RON estimat