Atribuită Cumpărare directă

Executare lucrari de intabulare in Cartea Funciara. Executare planuri de situatie pentru autorizare. Executare masuratori topografice. Executare masuratori si domentatii in vederea intocmiri titlurilor de proprietate

Număr anunț
DA28433648
Autoritate contractantă
COMUNA BOTIZ (CUI 3896615)
Furnizor / câștigător
RUSU DORIN GHEORGHE (CUI 20255955)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat