Atribuită
Cumpărare directă
1.UNELTE CONFORM OFERTA : 1.Cazm+coada(lemn)-15buc; Pret = 27 lei/buc 2.Cozi tarnacop de lemn-15buc.; Pret = 16 lei/buc 3.Matura macaz 50 cm-5buc.; Pret = 35 lei/buc 4.Doza gaz-2buc.; Pret = 10 lei/buc 5.Lampa de lipit-2buc.; Pret = 110 lei/buc 6.Canepa fuior-5buc.; Pret = 7 lei/buc 7.Tarnacop 2kg+coada(lemn)-5buc.;Pret = 70 lei/buc 8.Lopata rotunda cu coada(lemn)-15buc.; Pret = 35 lei/buc 9.Galeata zincata 10L-5buc.; Pret = 20 lei/buc
- Număr anunț
- DA28467150
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC FOREST SRL (CUI 14313091)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.070 RON
- Valoare atribuită
- 2.070 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.