Atribuită Cumpărare directă

SERVII DEFRISĂRI MANUALE CU MOTOCOASA, TĂIAT IARBA ÎN INTRAVILANUL COMUNEI MISCA, JUD. ARAD ŞI ADUNAT VEGETATIA TAIATĂ IN GRAMEZI. Serviciile se vor presta in baza comenzii autoritatii contractante. Se va incheia un contract de achizitie publica.

Număr anunț
DA28420515
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
Must Zsolt "Must Zsolt" PF (CUI 21870400)
Cod CPV
77211300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.600 RON
Valoare atribuită
13.600 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.600 RON

din 13.600 RON estimat