Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE, FAZA S.F. PENTRU OBIECTIVUL: AMENAJARE PARCARE STRADA DECEBAL, LOC. SIMERIA, JUD.HD, TERMEN DE ZINALIZARE: 15 ZILE DE LA DATA COMENZII FERME

Număr anunț
DA28405422
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
ARMANI PROIECT SRL (CUI 6858705)
Cod CPV
79314000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat