Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID BUC 25 10.08 252.10;SOLUTIE CURATAT GEAM BUC 10 5.46 54.62;SOLUTIE GRASIE BUC 10 8.40 84.03;SACI MENAJ 35L BUC 10 2.94 29.41;DOMESTOS BUC 10 8.40 84.03;ODORIZANT WC 10/BAX BAX 2 5.46 10.92;MOP BUC 5 10.92 54.62;ROLA HARTIE BUC 25 15.55 388.66;HARTIE IGIENICA BUC 15 8.40 126.05;SET STERS PODEA(GALEATA) BUC 1 17.65 17.65;
- Număr anunț
- DA28338260
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- METAC SRL (CUI 1250412)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.102 RON
- Valoare atribuită
- 1.102 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.