Atribuită Cumpărare directă

Zugraveli interioare(2100mp*8ron/mp); amortizare(2330mp*7ron/mp); razuit (230mp*35ron/mp); gletuit(185mp*30ron/mp); tencuit(12mp*65ron/mp); cheltuieli neprevazute 5%

Număr anunț
DA28397478
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER SOVATA (CUI 4376025)
Furnizor / câștigător
AGOSTON FERENC PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 21848349)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.864 RON
Valoare atribuită
49.864 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.864 RON

din 49.864 RON estimat