Atribuită Cumpărare directă

hartie xerox, plicuri, lipici, pasta corectoare, clipsuri, tus, registre, caiete, ace, scotch lat

Număr anunț
DA28353093
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
IDEAL TEHNICO MEDICALE S.R.L. (CUI 29617960)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.679 RON
Valoare atribuită
3.679 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.679 RON

din 3.679 RON estimat