Atribuită Cumpărare directă

ETRIER FRANA ,DISCURI FRANA,SET SABOTI FRANA ,SET PLACUTE FRANA FATA+SPATE,PROTECTII STROPIRE DISCURI FRANA,BRATE SUSPENSIE ROATA, LICHID FRANA,FURTUN FRANA,MANOPERA VL05HSC.

Număr anunț
DA28433948
Autoritate contractantă
Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
Furnizor / câștigător
TRUSCA AUTO SRL (CUI 29932568)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.567 RON
Valoare atribuită
6.567 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
24.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.567 RON

din 6.567 RON estimat