Atribuită
Cumpărare directă
supravegherea sanatatii lucratorilor conform normelor in vigoare, prin servicii medicale care asigura prevenirea si depistarea bolilor profesionale, mentinerea sanatatii si a capacitatii de munca a lucratorilor (concretizate prin controale medicale); trimiteri catre investigatii de specialitate; participarea la evaluarea riscurilor de imbolnavire profesională;-îndrumarea activitatii de reabilitare profesională, accident de munca sau boala cronica ,consilierea privind fundamentarea strategiei de securitate și sănătate la locul de munca,prezentarea de rapoarte; analize pentru determinare glicemie, EKG.Serviciile prestate vor fi de natură să îndeplinească obligațiile prevăzute de legislaţia în vigoare, respectiv H.G. nr. 355/2007 privind supravegherea sănătății lucrătorilor, cu modificările și completările aduse de H.G. 1169/2011 - asigurate de un medic specialist de medicina muncii, pentru angajații D.G.A.S.P.C. Suceava, cu încadrarea în cantitatea maximă de servicii pentru un număr de 1155 de salariați și numai în scopul îndeplinirii obligațiilor care revin achizitorului potrivit H.G. nr. 355/2007 privind supravegherea sănătății lucrătorilor, cu modificările și completările aduse de H.G. 1169/2011, incluzând servicii de evaluare psihologică a personalului încadrat în funcții cu atribuții în siguranța transporturilor pentru transportul rutier, electricieni.
- Număr anunț
- DA28386384
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- SAN KRUK S.R.L. (CUI 28399743)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.200 RON
- Valoare atribuită
- 46.200 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.