Atribuită
Cumpărare directă
Verificare/reglare supape de siguranta Dn 1”, Pr=3 bari conform PT C7/2010-3 buc; 2.Verificare/reglare supape de siguranta Dn 1”,Pr=2.5 bari conform PT C7/2010-5 buc; 3.Verificare/reglare si admiterea functionarii supape de siguranta 3/4”,Pr=3 bari conform PT C7/2010-1 buc; 4.Verificare/reglare supape siguranta Dn 3/4”,Pr=2.5 bari-2 buc; 5.Verificare/reglare supape siguranta Dn 1”,Pr=6 bari-1 buc; 6.Verificare/reglare supape de siguranta Dn 1 1/4”,Pr=3 bari conform PT C7/2010-2 buc; 7.Autorizare ISCIR cazan conbustibil solid cu P=60 kw conform prescriptiei tehnice ISCIR PT A1/2010-1 buc; 8.Verificare vas de expansiune V=300 litri , conform PT C4/2010-1 buc; 9.Verificare vas de expansiune V=200 litri conform PT C4/2010-1 buc; 10.Verificare vas de expansiune V<215 litri conform PT C4/2010-3 buc; 11.Admiterea functionarii/verificare tehnica periodica vas expansiune 500 litri-1 buc.
- Număr anunț
- DA28445897
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BALUSENI (CUI 22711594)
- Furnizor / câștigător
- INDRA PROJECT SRL (CUI 28251525)
- Cod CPV
- 71630000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.