Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Servicii remediere neconformitati radioprotectie semmnalizare ,comunicare camera comanda -camera iradiere laborator radiologie imagistica medicala conform N.S.R.- emise CNCAN . Montare interfon comunicare pacient - operator cu dublu sens model SEVEN TEHNOLOGY 2 posturi Montare microswich -senzor magnetici la usile de acces in camerele de iradiere si acces pacienti Conectare la sistem de semnalizare aparat radiologic pentru interdictie acces accidental. Montare pozitionare pat cablu perete pentru conexiune,cablu legaturi la apara.
- Număr anunț
- DA28490882
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- SC RODIMIMPEX SRL (CUI 8444424)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 30.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.