Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier - LICEUL TEHNOLOGIC ION GHICA - proiect finantat prin PNRR

Număr anunț
DA34499372
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.014 RON
Valoare atribuită
33.484.667 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
20.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.484.667 RON

din 2.014 RON estimat