Atribuită Cumpărare directă

Cataloage scolare,carnete elev,registre scolare

Număr anunț
DA28439966
Autoritate contractantă
SCOALA "CONSTANTIN GAVENEA" TULCEA (CUI 13625931)
Furnizor / câștigător
TIPO-MEDIA S.R.L. (CUI 14061342)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.892 RON
Valoare atribuită
1.892 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.892 RON

din 1.892 RON estimat