Atribuită Cumpărare directă

Se doreste depunerea de oferta la sediul autoritatii contractante conform documentelor atasate - Achiziționarea de lucrari de reparatii pentru Obiectiv: Lucrari de reparatii si igienizare Biblioteca - CENTRUL CULTURAL LUCIAN BLAGA – Sebes In cazul in care oferta depusa este conforma, autoritatea contractanta va accepta si delibera achizitia directa

Număr anunț
DA28485636
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL LUCIAN BLAGA (CUI 8650262)
Furnizor / câștigător
MUNDO CONSTRUCT SRL (CUI 28499386)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184.552 RON
Valoare atribuită
184.552 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184.552 RON

din 184.552 RON estimat