Atribuită Cumpărare directă

Poloruri inscriptionate cu zilele comunei

Număr anunț
DA28464594
Autoritate contractantă
Asociatia Microregionala Sovidek (CUI 12448726)
Furnizor / câștigător
BEST CASE EN-GROS SRL (CUI 34788982)
Cod CPV
18333000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.750 RON
Valoare atribuită
15.750 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.750 RON

din 15.750 RON estimat