Atribuită Cumpărare directă

Purificatorul H2ON : Fitrele purificatorlui: Au efect anti-microbian. Retin rugina, nisipul, eventualele suspensii mecanice. Retin nitritii, nitratii, clorul rezidual. Retin mirosurile si gusturile neplacute. Aparatele sunt dispuse cu doua sisteme: de racire si încalzire. Pentru instalarea aparatelor de purificare a apei, nu este necesara decât reteaua de apa din cadrul locuintei sau serviciului tau. Acestea nu necesita decât igienizarea si schimbarea filtrelor în functie de gradul de folosire. Cadrul obligational va fi stabilit contractual. Perioada contractuala este cuprinsa intre 01.08.2021 - 30.09.2021.

Număr anunț
DA28467759
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
Furnizor / câștigător
NISRE SRL (CUI 33570172)
Cod CPV
98300000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat