Atribuită
Cumpărare directă
REPARATIE ECHIPAMENTE SPALATORIE RUFE, PACHET REPARATII : 1 . DEPLASARE TEHNICIENI -1X500lei fara TVA , PIESE MASINA SPALAT NR. 1 - 1X1562.62lei fara TVA , PIESE MASINA DE SPALAT NR.4- 1X6503.64 lei fara TVA , calandru electrolux ic 44825- 1x1621.74lei fara TVA . MENTINEZ CA VALOARILE CANTITATILOR DE PIESE DE SCHIMB SUNT CONFORME CU DEVIZ 18810/19.07.2021, IAR ACHIZITIA S-A REALIZAT IN BAZA REF. 19015/21.07.2021.
- Număr anunț
- DA28438759
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- C&C SERVICE MASINI DE SPALAT PROFESIONALE SRL (CUI 38271856)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.189 RON
- Valoare atribuită
- 10.189 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.