Atribuită Cumpărare directă

CONTROLUL PERIODIC ANUAL AL PERSONALULUI CU ATRIBUTII IN SIGURANTA TRANSPORTULUI DE PERSOANE PENTRU URMATORI CONDUCATORI AUTO TRANSPORT PERSOANE: BABALIC SORINEL,STANCIU GHEORGHE.UNGA NICOLAE,MOHOR EUGEN SAVULESCU CONSTANTIN CONDUCATORI AUTO SE VOR PREZENTA LA SEDIUL CLINICII PENTRU EFECTUAREA CONTROLULUI SI ELIBERAREA AVIZULUI PANA LA DATA 28.07.2021

Număr anunț
DA28466071
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
Furnizor / câștigător
B&B ASSESS MEDICAL SRL (CUI 35135493)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat