Atribuită Cumpărare directă

Actualizare studiu geotehnic pt drumuri si verificare la cerinta Af. privind Reabilitarea si modernizarea drumurilor afectate de calamitati in comuna Ipatele,judetul Iasi

Număr anunț
DA28442749
Autoritate contractantă
COMUNA IPATELE (CUI 4540496)
Furnizor / câștigător
POLSE TERRAS SRL (CUI 37767380)
Cod CPV
71332000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat