Atribuită
Cumpărare directă
Solutie obiecte sanitare 0,5 kg/buc., cremă de curăţat suprafeţe, cu ingrediente pentru protejarea pielii buc 100 Solutie WC 0,75 l, pe bază de clor, cu agenţi activi de suprafaţă, parfumat buc 100 Matura nuiele coada lemn neteda, pentru maturarea aleilor, a trotuarelor buc 100 Odorizant WC 100 g, butoiaş, concentraţie Polzethoxylated Alcohols>30,0%Benzene Sulphonate, fără conţinut de clor, fără înălbitor, putere distrugere microbi 99,99% Sano buc 80 Odoriznt camera spray, cu parfum floral, 300 ml. buc 250 Poliwix, 2 l, cu PH neutru, cu conţinut de ceară, să poată fi folosit şi pentru mobilier buc 20 Solutie geamuri 0,5 l, spray, floral buc 20
- Număr anunț
- DA28418320
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39800000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.259 RON
- Valoare atribuită
- 3.259 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.