Atribuită Cumpărare directă

SOLUTIE GRESIE FAIANTA PARFUMATA FLORAL 5L L 500 SOLUTIE SPATII SANITARE TIP DOMESTOS 5L L 500 DEZINFECTANT OBIECTE SANITARE TIP DOMESTOS 750ML BUC 200 DEZINFECTANT MULTISUPRAFETE CU PULVERIZATOR (TIP SANYTOL) CU AVIZ DE BIOCID 750ML BUC 200 SOLUTIE ANTICALCAR CU PULVERIZATOR (TIP SANO) 750ML BUC 100 DETERGENT UNIVERSAL MULTISUPRAFETE (TIP HYGENIUM) BYO 750ML CU PULV BUC 100 DETERGENT PARCHET 5L L 100 ODORIZANT WC SOLID CU SUPORT PARFUM MARIN SET 2BUC FORZA BLU SET 300 SACI MENAJ 35L 50BUC/SET SET 200 SACI MENAJ 60L 50BUC/SET SET 100 SACI MENAJ 120L 10BUC/SET SET 100 SACI MENAJ 240L 10BU/SET SET 50 SPRAY MOBILA 300ML BUC 10 MOP BUMBAC 150GR BUC 200 COADA LEMN MATURA BUC 200 COS GUNOI PVC 10L BUC 20 GLAEATA PVC CU STORCATOR PATRAT BUC 50 SITA ODORIZANT PARFUMATA BUC 10 MATURA SORG BUC 50 MATURA NUIELE BUC 50 MATURA PVC PLASTIC BUC 20 DETERGENT GEAM 5L LITRI 150 DEZINFECTANT PARDOSELI UNIVERSAL 5L L 150

Număr anunț
DA28374884
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.011 RON
Valoare atribuită
11.011 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.011 RON

din 11.011 RON estimat