Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de ras 2lame DARKO, betisoare urechi 100 buc/pach Septone,Burete baie amb ind Cyclops, deodorant 100ml baieti Amore,deodorant 100ml fete Amore, deodorant solid stick 45g Fa,Hartie igienica2 straturi 15mDon Pedro,pasta de dinti 50ml Corona,pasta de ras50ml Arko,periuta de dinti amb ind,pieptane mare,pieptanr pentru paduchi,pudracopii100g Jonhsons Baby,sampon copii fara lacrimi500ml Ultra Compact, Sampon 500ml cu aloe vera Axial,Gel de dus 500 ml Artin,sapun copii fara lacrimi100g Dalin, sapun toaleta100gDex,serv. nazale1x10 buc Alint, servetele umede 72 buc/pach Baby Fin, servetele de masa100 buc/pach Don Pedro, Ulei copii 500 ml Jonhsons Baby, unghiere medii
- Număr anunț
- DA28363762
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9641718)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 33700000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.223 RON
- Valoare atribuită
- 5.223 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.