Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare documentatie utilizator pentru Comuna Curcani Judetul Calarasi Elaborare documentatie utilizator in vederea executarii bransamentelor electrice pentru SPAU 1, SPAU 2, SPAU 3, SPAU 4.

Număr anunț
DA28476810
Autoritate contractantă
Primaria comunei Curcani (CUI 3796926)
Furnizor / câștigător
TQM SERVICES SRL (CUI 17384119)
Cod CPV
71321000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat