Atribuită Cumpărare directă

Reconstituire borne linie de hotar UAT si consultanta de specialitate Pret 50000 lei

Număr anunț
DA28472707
Autoritate contractantă
COMUNA SAMBATA DE SUS (CUI 15578950)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE EXPERTIZE TEHNICE JUDICIARE VLAD VALERIU CRISTIAN (CUI 28565463)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat