Atribuită
Cumpărare directă
1. Pietre decorative diverse culori, granulatie 7 - 12 mm.) ambalate la big bag de 1000 Kg. {Culoare: Verde deschis – 4000 kg.; Galben – 1000 kg.; Albastru Deschis – 3000 kg.; Mov – 1000 kg.; Albastru Inchis – 1000 kg.; Portocaliu – 1000 kg.; Caramiziu – Maro – 1000 kg.; Rosu – 1000 kg.; {13,000.00 kg. x 2.60 lei/ kg. = 33,800.00 lei} Achizitia se realizeaza in baza referatului: nr. 22103/21-07-2021 - Sectia Zone Verzi, ADV 1228651, Oferta nr. 22212/22-07-2021. Persoana de contact: D-na. Alina STEFAN - Tel.: 0737747365 (Serviciu Achizitii), Tuca Nicoleta - 0786-135948, 0743 - 078560 , Dl. Marinica IORDACHE - Tel.: 0745-051017, 0742-593447 (Sectia Zone Verzi),
- Număr anunț
- DA28459907
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- EVIDECOR COMPANY SRL (CUI 32150057)
- Cod CPV
- 14212000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.800 RON
- Valoare atribuită
- 33.800 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.