Atribuită Cumpărare directă

Piatra sparta colorata 1000 kg albastru deschis, 1000 kg rosu, 1000 kg verde deschis, 1000 kg galben

Număr anunț
DA28376270
Autoritate contractantă
COMUNA DANETI (PRIMARIA DANETI) (CUI 4553518)
Furnizor / câștigător
EVIDECOR COMPANY SRL (CUI 32150057)
Cod CPV
44911100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.400 RON
Valoare atribuită
10.400 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.400 RON

din 10.400 RON estimat