Atribuită Cumpărare directă

Transport participanti pentru proiectul: Sat European de Tineret Traseul: Galati- CA Cisnadioara si retur, data efectuarii: 2 si respectiv 6 august 2021. Total 930 km. persoana de contact D-na Antohi Aurelia : tel 0730030092.

Număr anunț
DA28474211
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI 27459111)
Furnizor / câștigător
EUROVIP SRL (CUI 15502218)
Cod CPV
60140000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.325 RON
Valoare atribuită
2.325 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.325 RON

din 2.325 RON estimat