Atribuită Cumpărare directă

Realizarea ridicarii topo si a documentarii la OCPI Brasov, BCPI Zarnesti, Directia Silvica Brasov, Ocolul Silvic Bucegi Piatra Craiului si Brasov in vederea realizarii identificarii limitelor terenului numitului Reit Aurelian

Număr anunț
DA28379356
Autoritate contractantă
Comuna Bran (CUI 4688736)
Furnizor / câștigător
MACSUS PROIECT SRL (CUI 11030210)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat