Atribuită
Cumpărare directă
1. INCARCARE CARTUS HP CE 285 5buc x 30 =150 lei 2. INCARCARE CARTUS MINOLTA BIZHUB C253 BLACK+COLOR 5buc x 180 = 900 lei 3. INCARCARE CARTUS BROTHER 2421 4buc x 60 =240 lei 4. INCARCARE CARTUS XEROX 3210/3117 4buc x 50 =200 lei 5. CILINDRU BROTHER 2buc x 60 =120 lei 6. INCARCARE CARTUS BROTHER 5350 4buc x 50 =200 lei
- Număr anunț
- DA28364659
- Autoritate contractantă
- Comuna Moara (Primaria comunei Moara) (CUI 4441026)
- Furnizor / câștigător
- DUMITRAŞCU LĂCRĂMIOARA MARCELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 29350713)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.810 RON
- Valoare atribuită
- 1.810 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.