Atribuită Cumpărare directă

Curs perfectionare agent salvare aeroportuara si instalatii de stins incendii pentru aeroport CAT 1-3- stagiu de instruire: curs Airport Rescue and Fire Fighting – cod ARFF - TS; - beneficiari: personalul aeroportuar care deține certificate de calificare în meseria de servant-pompier (COR 516104) și este angajat în cadrul serviciului propriu de salvare și stingere incendii (17 persoane); - programul de desfășurare a stagiului de pregătire va fi stabilit după un orar agreat în prealabil, în perioada 01.10.-31.10.2021; - la sfârșitul cursului, operatorul economic va elibera pentru fiecare participant, după caz, diplomă de absolvire, certificat, atestat, etc.; achiziția se va finaliza cu încheierea unui contract de servicii.

Număr anunț
DA28364850
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Furnizor / câștigător
ARFF TRAINING SERVICES SRL (CUI 37090657)
Cod CPV
79632000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.400 RON
Valoare atribuită
20.400 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.400 RON

din 20.400 RON estimat