Atribuită Cumpărare directă

Achizitie montat pompa cu automatizare alimentare cu apa Valea Stezelor. Lucrarile se vor executa conform antemasuratorii puse la dispozitie de catre beneficiar in prezenta initiere. Dupa consultarea prezentului anunt de initiere si a documentelor atasate va rugam sa intocmiti un deviz oferta al investitiei urmand ca acesta sa fie transmis pe emailul primariei sau depus la registratura acesteia, pana cel tarziu in data de 05.08.2021 ora 17:00. Totodata va rugam sa publicati valoarea si in cadrul prezentului reper de initiere. Va multumim si asteptam cu interes oferta Dvs.

Număr anunț
DA28483894
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA Jud Bihor (CUI 5460832)
Furnizor / câștigător
NEDATIM CONCEPT SRL (CUI 37879139)
Cod CPV
45255121-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.195 RON
Valoare atribuită
4.195 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.195 RON

din 4.195 RON estimat